Nie ma czasu na nudę…

Co to się dzieje, 3B szaleje, ale w pozytywnym słowa znaczeniu. Niedawno braliśmy udział w warsztatach Lego, zaraz potem był światowy dzień tabliczki mnożenia. Wyłoniliśmy mistrzów mnożenia, a nasza Pani obdarowała ich..a jakże, tabliczkami, ale czekoladowymi!! Zresztą, uhonorowała wszystkich, którzy podeszli do zadania. Kolejna atrakcją czekała następnego dnia. Mama Tomka przyszła z ciekawą prezentacją na temat „Style uczenia się”, a my dowiedzieliśmy się, co pomaga, a co przeszkadza nam w efektywnej nauce. No, i dzisiejszy dzień… Dzięki uprzejmości Mamy Kasi❤️, każdy z nas zasadził w naszej eko-skrzyni swoją sadzonkę truskawki🍓(mamy aż 4 różne odmiany) i poziomki🌱. Będziemy je pielęgnować, czekać, aż zapylą je owady🐝🐝, a my zbierzemy pierwsze plony🍓🍓🍓. Po takich zajęciach, MY, po powrocie do domu, nie powinniśmy mieć już siły na nic, a nas wciąż rozpiera energia🔥⚡🌪️🌩️. Ewa J.